Nahoru

Hypotéky Cesta k novému bydlení nikdy nebyla jednodušší

Snadno získat výhodnou hypotéku nemusí nutně znamenat starosti a týdny ztraceného času. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky pro Vás… Získáváte garanci nejnižších možných úrokových sazeb, u mnoha hypotečních produktů pak můžete získat speciální „velkoobchodní“ podmínky (aktuální sazby zde). Na většinu developerských projektů jsou pro Vás připraveny znalecké odhady nemovitosti zdarma, nulový poplatek za zpracování hypotéky a mimořádné slevy na úrokových sazbách.

Všechny banky na jednom místě… Nemusíte obcházet všechny banky a ztrácet svůj drahocenný čas, abyste získali nabídky k porovnání jednotlivých hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě.

Minimum papírování… Hned na první schůzce získáte přehled o tom, jaké dokumenty budete pro vyřízení hypotéky potřebovat, velkou část z nich přitom zajistíme sami. Hypoteční specialista zajišťuje podání kompletní složky do banky, sleduje proces schválení žádosti o hypotéku a s předstihem získává návrh úvěrové smlouvy. Budete-li s návrhem smlouvy souhlasit, doprovodí Vás do banky k jejímu podpisu a pomůže s vyčerpáním hypotéky. Zajistí pro Vás také podání zástavních smluv na katastr nemovitostí.

Konzultace dle Vašich potřeb… O čase a místě konzultace rozhodujete Vy, nejste limitováni přísnou otevírací dobou. Klientské centrum HYPOASISTENT naleznete na Karlínském náměstí (metro Florenc a Křižíkova) v ulici Sokolovská 55, Praha 8. V případě potřeby se makléř dostaví na místo, které bude nejlépe odpovídat Vašim možnostem, případně na prodejní místo daného developerského projektu.

Klientská linka: +420 608 444 080info@hypoasistent.czwww.hypoasistent.cz


 

Zaslat nabídku hypotéky