Nahoru

Hypotéky Cesta k novému bydlení nikdy nebyla jednodušší

Získat výhodnou hypotéku nemusí nutně znamenat starosti a týdny ztraceného času. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky pro Vás… získáváte garanci nejnižších možných úrokových sazeb, u mnoha hypotečních produktů pak můžete získat speciální „velkoobchodní“ podmínky (akutální sazby zde). Na většinu developerských projektů jsou pro Vás připraveny znalecké odhady zdarma, nulový poplatek za zpracování a mimořádné slevy na úrokových sazbách.

Všechny banky na jednom místě… Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě. 

Minimum papírování… Hned na první schůzce získáte přehled o tom, jaké dokumenty budete pro vyřízení hypotéky potřebovat, velkou část z nich přitom zajistíme samostatně. Hypoteční specialista sleduje proces schválení žádosti o hypotéku a s předstihem získává návrh úvěrové smlouvy. Budete-li s návrhem smlouvy souhlasit, doprovodí Vás do banky k jejímu podpisu a pomůže s vyčerpáním hypotéky.

Konzultace dle Vašich potřeb… O čase a místě konzultace rozhodujete Vy, nejste limitováni přísnou otevírací dobou. Klientské centrum HypoAsistent naleznete v ulici Opletalova 4, Praha 1 (na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice). V případě potřeby se makléř dostaví na místo nejlépe odpovídající Vašim možnostem.

Klientská linka: +420 608 444 080, info@hypoasistent.czwww.hypoasistent.cz

 

Zaslat nabídku hypotéky