Nahoru

Najdeme vám vhodnou nemovitost Cesta k novému bydlení nikdy nebyla jednodušší

Nechcete se zdržovat s vyhledáváním ideální nemovitosti? Nenašli jste na portálu developerské projekty praha.cz takové byty na prodej, rodinné domy, novostavby či developerské projekty, jaké jste hledali?

Pokud máte alespoň přibližnou představu o preferované lokalitě, typu bydlení (byt, dům nebo stavební pozemek), případně i dalších parametrech jako je očekávaná cena, možnost parkování, balkón, zahrádka, dispozice, patro, velikost bytu a podobně, odešlete nám kontaktní formulář "Nenašli jste vhodnou nemovitost". 

Sdělte nám svoji představu o ideálním bydlení a nejpozději následující pracovní den se Vám ozveme s nabídkou novostaveb, developerských projektů, nových bytů na prodej či jiných vhodných nemovitostí, které se budou maximálně blížit Vámi zadanému popisu. 

Důležitou informací při výběru novostaveb a developerských projektů v Praze je rovněž údaj o tom, jak rychle se potřebujete do nového bytu či domu přestěhovat. V případě dokončených nemovitostí je to samozřejmě možné ihned, pokud máte ale více času, můžeme vybírat i developerské projekty Praha, které jsou teprve ve výstavbě nebo v novinkách. Výhodou takových novostaveb je možnost více ovlivnit finální podobu kupovaného bytu, například vybrat barvu a typ obkladů, podlah a dalšího vybavení.

V případě zájmu o financování hypotékou připravíme bezplatné porovnání hypoték pro Vámi poptávanou nemovitost, nebo spočítáme maximální výši hypotéky, kterou můžete s daným příjmem a výdaji získat.

Nenašli jste vhodnou nemovitost?